המועדפים שלי

קונטקט נכסים - משרד לתיווך שיווק ויזמות נדל״ן בתל אביב

קונטקט נכסים הינו משרד בוטיק לתיווך ושיווק נדל״ן אשר הוקם על ידי מיקי מלכין שגדל לסרוגין בישראל ובדרום אפריקה, בעל תואר במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ובעל רישיון תיווך.

משרדה של קונטקט נכסים ממוקם בלב תל אביב ומתמחה בתיווך, שיווק וייזמות נדל״ן, בגישה אישית ומתן פתרונות המותאמים לכל לקוח, תוך בחינה דייקנית של לצרכיו, רצונותיו וחלומותיו וליווי הלקוח לאורך כל הדרך.

בנוסף מתמחה קונטקט בפיתוח מודלים עיסקיים ושיווקיים, הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ויזמים.

מיקי מלכין צבר מוניטין רב במשך יותר מעשור בשיווק ותיווך נכסי יוקרה בתל אביב והתאמה של נכסי היוקרה ללקוחותיו בצורה מקצועית, אישית ודיסקרטית. שילוב האהבה של מיקי לנדל״ן ולתל אביב בפרט, נסיונו והבנתו את שוק הנדל״ן למול לצרכי הלקוח, תוך שילוב ההבנה העסקית, הפכו את קונטקט נכסים לייחודית בטיפול בקהל לקוחות אקסלוסיבי .

רבים מלקוחותינו הם תושבי חוץ ואנשי עסקים, המחפשים גורם אמין ומנוסה שיסייע להם מול הגורמים השונים בהליך רכישה, מכירה וייעוץ בכל הנוגע להשקעות נדל״ן בתל אביב.

בקונטקט נכסים, אנו מספקים ללקוחותינו שירותים מקיפים בתחום הנדל"ן, תוך שמירה על אדיבות ויחס אישי לצד מקצועיות ונסיון רב שנים.

היכרותנו המעמיקה עם שוק הנדלן התל-אביבי בשילוב עם התייחסות רגישה ומלאת כבוד לצורכי לקוחותינו מניבה עסקאות נדלן בהן כל הצדדים מרוצים.
  • חיפוש בנכסים למכירה
  • חיפוש בנכסים להשכרה

מספר חדרים

-

מספר חדרים

-